Česky English Deutsch Français

Kontakty

3 P, spol. s.r.o.
U Žel. Mostu 373
675 71 Náměšť nad Oslavou

telefon/fax:: +420 568 610 111 / 114
obchod: poptavka@3p.cz

email:

datová schránka: xpecit8

Dodávky materiálu do 3P - 6:30 - 14:00 

Sídlo firmy: 
Ostopovická 17
642 00 Brno - Bosonohy
IČ: 49448421, DIČ CZ49448421

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 12528


Vyhledávání

Novinky

15. 08. 2023

FVE dotace

dotační program - ohlášení

27. 04. 2022

Plánovaná odstávka pevných linek 4.5. 8-18h

Plánovaná odstávka pevných linek 4.5. 8-18h

23. 05. 2019

Stavba roku 2018

3P se podílelo na stavbě roku 2018 ve Zlínském kraji

10. 04. 2019

Duhový paprsek 2018 - další úspěch

3P si opět odnáší ze soutěže vítězství - tentokráte v kategorii světelná reklama

3P - 25let a střídání generací


3P - 25let a střídání generací
3P – výroba reklam v Náměšti nad Oslavou slaví! 
Udržela rodinnou tradici, kormidla 3P se chopili synové Ing. Jiří ve funkci ředitele a syn Lubor jr.,Bc. je ředitelem obchodním, partner Ing. Martin Švarc ještě nezestárnul, a tak je opět firma  3P v pevných rukách rodiny. Firma omládla i způsobem řízení, technologiemi a novou energií. 

Mládí dělá odvážná rozhodnutí, a tak firmě přibyla v roce 2018 další velká výrobní hala pro výrobu projektu RENAULT. Projekt milovaný i proklínaný, zajímavá a krásná práce na pětileté období, dva roky příprav, pomalý rozjezd.  Zkouška trpělivosti a schopnosti, ustát tuto zátěž – finanční, personální, technologickou, časovou, která zasáhla všechny pracovníky ve firmě. Výrobky pro RENAULT se ale již rozběhly do světa. Náročná práce, které si ve firmě vážíme mj. také proto, že tuto výrobu můžeme dlouhodoběji a rovnoměrně plánovat.

Rozjetý vlak výroby je třeba udržet v obrátkách celoročně! Obzvláště, když s projektem RENAULT narostl počet zaměstnanců už na 100! Kolísání poptávek na začátku roku, kdy zákazníci neví, jak velký objem financí budou moci vložit do reklamy se střídá s přetlakem a náročností plnění v druhé polovině   roku. Rozložit výrobu rovnoměrně je většinou nemožné. A odmítnout zakázku poškozuje image dobré firmy. Navíc je v oboru reklamy velká konkurence, mnoho evropských „hráčů“ – výrobních firem v Polsku, Rumunsku, Pobaltí, Srbsku, ale také Čína je schopna dodávat velké série zajímavých produktů za nízké ceny. Proto tvrdě bojujeme o každou práci na domácím i evropském poli.

Nejzajímavější jsou však výrobní procesy, pokud se zakázku podaří díky obchodníkům firmy získat, někdy „vybojovat“! Například návrhy, vznikající u technologů podle idejí architektů, kteří občas malují na papír nebo do počítače kreativní, avšak těžko realizovatelná díla, to jsou oříšky, které se tu často „louskají“. Nemluvě o častých změnách v zadání, která pak nutí výrobu plnit  „šibeniční termíny“!  3P se snaží zákazníkovi vyhovět, nechce přijít ani o klienta, ani o budoucí práci. Jsou to těžká rozhodování. A poskládat někdy tyto „puzzle“ ve výrobě je hodně složité! A tak si nesmírně vážíme našich techniků a pracovníků výroby, kteří často pod  časovým tlakem tyto složité projekty dotáhnou do úspěšného konce, včetně náročných instalací. Někdy jen sehnat materiál, z kterého lze takový výrobek zhotovit, je dobrodružnou cestou křížem krážem světem. V tom tkví také odvaha firmy 3P, která se neleká tvořit mimořádné výrobky, a je v tom v České republice jedinečná! 

Výrobky společnosti 3P září nejen v Evropě, ale např. i v Japonsku a dalších zemích, kam jsou distribuovány našimi zadavateli. Nejde ale jen o to, kam až se naše výroba dostane, důležité je, že naše výrobky jsou vyrobeny velmi kvalitně, jsou krásné a někdy velmi originální, jak o tom svědčí velké množství ocenění v oboru. Firma 3P je vysoce hodnocena jak odborníky v Česku, tak na mezinárodním evropském trhu.  Vážíme si i zpětných vazeb našich klientů, kteří chválí jak výrobky, tak práci terénních servisních pracovníků.
 
Jsme jednou z největších českých firem v tomto oboru. Máme za sebou již 25letou profesní historii. Již v letech minulých, od roku 1997, byla firma 3P několikrát oceněna v rámci odborné výstavy Signmaking cenou za nejlepší výrobek roku. Od roku 2005 se klání mezi výrobními firmami přejmenovalo na soutěž s názvem „Duhový paprsek“ , kde získala 3P další mnohá ocenění, ať už jsme se stali vítězi soutěže nebo jsme byli nominováni mezi nejlepšími.
Z posledních let je např. firma vítězem v kategorii světelná reklama za celek výrobků pro Černý Most Praha v roce 2013, v roce 2014 za Galerii Teplice, následují roky uspěla s nominacemi za Aupark Bratislava a rebrading MONETA Bank. Také rok 2017 byl úspěšný zvláštní cenou odborné poroty za Autopark – Jerex D1, a také získáním ceny Sdružení dodavatelů pro signmaking za Centre Valentine – Darty. 

Avšak všechna ocenění, diplomy a ceny vypovídají jen málo o etapách života firmy 3P za uplynulých 25let. Je ale zřejmé, že po celou dobu firma budovala statut firmy životaschopné, spolehlivé a úspěšné. Vznik společnosti 3P „od nuly“ v roce 1993, její růst, stěhování, expanze do zahraničí, množství realizací  a náročnost vzniku některých výrobků, to je jen stručná historie. 

Firma 3P slaví své 25.narozeniny. Během té doby vystavovala svoji produkci  doma i v zahraničí na různých veletrzích a výstavách. V terénu se prezentuje tisíci realizací - značení nákupních center, obchodních budov, logistických parků, benzínek, autosalonů atd. atd. Výrobky, rozmístěné po celé Evropě  jsou  dobrou vizitkou nejen naší firmy, ale i České republiky.

Společnost 3P má nyní  mladé, moderní a zároveň velmi zodpovědné vedení, jehož přáním je, aby i lidé, kteří zde pracují, byli hrdí na svoji práci a aktivně se účastnili života firmy, o práci přemýšleli. Toto společné úsilí vytváří podmínky k zachování dobrého jména 3P. Nutnost udržet vysoký kredit výrobků současně zajišťuje zaměstnancům finanční ocenění a firmě možnost investovat  do modernizace technologií a růstu společnosti.

Přejme všem pracovníkům společnosti 3P, jak už to bývá u významných výročí, kterým čtvrt století působení v reklamním výrobním oboru určitě je, hlavně pevné zdraví a radost ze společného díla. Totéž firma 3P přeje svým spolupracovníkům, dodavatelům a zákazníkům. Společně dokážeme více!

V. Janáková, společník firmy 3P
Náměšť nad Oslavou 16.10. 2018