Česky English Deutsch Français

3P - světelné reklamy

Kontakty

3 P, spol. s.r.o.
U Žel. Mostu 373
675 71 Náměšť nad Oslavou

telefon/fax:: +420 568 610 111 / 114
obchod: poptavka@3p.cz

datová schránka: xpecit8

Dodávky materiálu do 3P - 6:30 - 14:00

Sídlo firmy:
Ostopovická 17
642 00 Brno - Bosonohy
IČ: 49448421, DIČ CZ49448421

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 12528

Vyhledávání

Novinky

15. 08. 2023

FVE dotace

dotační program - ohlášení

27. 04. 2022

Plánovaná odstávka pevných linek 4.5. 8-18h

23. 05. 2019

Stavba roku 2018

3P se podílelo na stavbě roku 2018 ve Zlínském kraji

10. 04. 2019

Duhový paprsek 2018 - další úspěch

3P si opět odnáší ze soutěže vítězství - tentokráte v kategorii světelná reklama

Kariéra

Firma 3 P - světelné reklamy momentálně přijme do svých řad pracovníky na následující pozice:

PROJECT ENGINEER / TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY v zakázkové výrobě
OBCHODNÍ MANAŽER S NJ
PRACOVNÍK PRO MONTÁŽ REKLAMNÍHO ZNAČENÍ
PRACOVNÍKY DO VÝROBY REKLAM - kompletář, lepení a tváření plastů, elektrikář a jiné

Firma 3 P - světelné reklamy přijme do svých řad pracovníka na pozici

PROJECT ENGINEER/TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY

Hledáte něco extra, výzvu, možnost podílet se na něčem neobvyklém a třeba taky změnu? Co takhle projektovat netuctové výrobky a realizovat projekty s působností nejen v ČR, ale i v Evropě? Sledovat, jak se ve výrobě rodí unikátní produkt, který uvidí třeba i miliony lidí ?

Obchodní centra, autosalony, letiště – zde všude najdete světelná reklamní značení firmy 3P – tradičního výrobce a lídra v oboru zakázkové výroby reklam.

Jestli se k nám můžete přidat i Vy ? Samozřejmě !

Na pozici PROJECT ENGENEER/TECHNOLOG PŘÍPRAVY VÝROBY do našeho týmu hledáme:

  • organizovaného, pozitivního a energického člověka, který
  • ovládá konstrukční programy AUTOCAD, INVENTOR
  • je ochoten se učit novým věcem
  • má technické myšlení a organizační schopnosti

Na této pozici:

  • zpracováváte cenové nabídky atypických výrobků
  • navrhujete a zpracováváte konstrukční řešení výrobku v podobě dílenské dokumentace
  • komunikujete se zákazníkem a řešíte detaily technického rázu
  • spolupracujete s obchodním a výrobním oddělením pro vytvoření skvělých výrobků na míru zákazníkovi

Přidáním se k nám získáte:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilním zázemí
  • možnost rozvíjet svůj potenciál
  • úspěchy přetavit v motivující ohodnocení

Promluvte si s námi o Vašem zájmu HNED !

Bližší informace Vám poskytne p. Ing. Josef Němec na tel. čísle 774 754 781, nemec@3p.cz

OBCHODNÍ MANAŽER s NJ

Hledáte něco extra, výzvu, možnost podílet se na něčem neobvyklém a třeba taky změnu? Co takhle obchodovat s netuctovými výrobky a realizovat projekty s působností nejen v ČR, ale i v Evropě? Sledovat, jak se ve výrobě rodí unikátní produkt, který uvidí třeba i miliony lidí ?

Obchodní centra, autosalony, letiště – zde všude najdete světelná reklamní značení firmy 3P – tradičního výrobce a lídra v oboru zakázkové výroby reklam.

Jestli se k nám můžete přidat i Vy ? Samozřejmě !

Na pozici ACCOUNT MANAGER/OBCHODNÍ MANAŽER/REFERENT do našeho týmu hledáme:
organizovaného, pozitivního a energického člověka
který se domluví NJ (AJ navíc výhodou), a umí dobře s počítečem a office (excel)
a je ochoten se učit novým věcem
jakékoliv technické schopnosti (např. čtení výkresů) nebo praxe jsou výhodou

řešíte zakázky od stávajících klientů od poptávky až po realizaci
zjišťujete dodatečné informace, tvoříte cenové nabídky, komunikujete napříč
odděleními
koordinujete průběh zakázky a vedete její evidenci

Přidáním se k nám získáte:
zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilním zázemí
podílet se na tvorbě neobvyklého výrobku z pohodlí kanceláře (bez nutnosti
cestování)
přeberete existující dlouhodobé klienty
motivující ohodnocení s pohyblivou složkou od nástupu

Pozice je vhodná pro všechny úrovně zkušeností včetně absolventů, do všeho rádi
zaučíme.

Promluvte si s námi o Vašem zájmu HNED !

Bližší informace Vám poskytne p. Bc. Lubor Janák na tel. čísle 776 655 231, janakl@3p.cz

 Firma 3 P světelné reklamy, přijme do pracovního poměru:

PRACOVNÍKA PRO MONTÁŽ REKLAMNÍHO ZNAČENÍ

* Hledáme  pracovníka na krátkodobé externí montáže v ČR i v zahraničí, časově flexibilního, s ŘP min. skupiny B

* Hledáme pracovníka schopného samostatně a rozhodně řešit situace a problémy, vzniklé při instalaci  a servisu reklam. Vyučení v oboru elektrikář – silnoproud s platnými zkouškami podle Vyhl. č. 50. výhodou

* Uvítáme pracovníka s jazykovými znalostmi

* Školení, potřebná pro výkon funkce – např. pro práce ve výškách . práce s montážními plošinami atp. – zajistíme

Nabízíme práci na zajímavých projektech (světelná reklama) a místech (obchodní centra, autosalony, letiště), montáže i v zahraničí, nadstandardní platové podmínky (běžně přes 30 tis. Kč) a další benefity.

Bližší informace Vám poskytne p. Chytka na tel. čísle 777 893 889, chytka@3p.cz

Firma 3 P světelné reklamy přijme do pracovního poměru:

V rámci rozšíření výroby do jednosměnného provozu na dlouhodobý projekt přijme do pracovního poměru:

* Pracovníky a pracovnice na pozici kompletář
Požadujeme základní technické znalosti a dovednosti, manuální zručnost a schopnost číst výkresovou dokumentaci.

* Pracovníky a pracovnice lepení a tváření plastů.
Požadujeme manuální zručnost a svědomitost.

* Ostatní pracovníky do výroby reklam – zámečník, elektrikář i jiné

Práce na hlavní pracovní poměr i brigádně.
Možnost zaučení (praxe není podmínkou).

Bližší informace Vám poskytne p. Čipák na tel. čísle 731 614 667, cipak@3p.cz

PRACOVNÍKA NA OBSLUHU CNC FRÉZOVACÍCH STROJŮ
Hledáme zručného pracovníka na obsluhu CNC frézovacích strojů, požadujeme znalost práce na PC, základní orientaci v programu AutoCAD, popřípadě v jiných grafických programech, ideálně s praxí v obsluze obráběcích strojů, samostatnost a rozhodnost.

Požadavky na uchazeče:
- dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
- základní technické znalosti
- znalost CAD programů (AUTOCAD, SIGNLAB)
- eventuálně znalost grafických programů - COREL DRAW, ADOBE ILUSTRATOR
- vhodné pro absolventy - zaučíme
Pracovní náplň:
- obsluha CNC frézy
- manipulace s frézovaným materiálem
- práce na PC - tvorba drah nástroje
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- závodní stravování
- měsíční prémie až 4000 Kč dle obratu společnosti + 13. plat
- profesní i platový růst

Bližší informace Vám poskytne p. Branč na tel. čísle 775 288 614, branc@3p.cz

Firma 3P sro – výroba reklam v Náměšti nad Oslavou přijme zručného pracovníka  se znalostí  práce v kovovýrobě.

SVÁŘEČ

 Hledáme pracovníka se znalostí svářecích prací v ochranné atmosféře – tzv.  „cé-očko“,
 Předpokladem pro výkon práce je zručnost, samostatnost a rozhodnost při výrobě reklam.
Potřebná školení a rozšíření odborností zajistíme.
 Požadujeme dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost číst výkresovou dokumentaci, ideálně praxi v zámečnické výrobě a znalost svářecích prací v ochranné atmosféře – MIG, MAG, TIG

Pro bližší informace kontaktujte pana Branče – telefon – 775 288 619, nebo nás osobně navštivte.